Додаток “Моя податкова”: чим корисний, як встановити

Мобільний застосунок “Моя податкова” доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків

Українцям доступний безкоштовний мобільний застосунок “Моя податкова”. Це зручний інструмент Державної податкової служби для отримання електронних сервісів податкової служби. У ньому можна швидко отримувати необхідну інформацію, подавати заяви та декларації, сплачувати податки. Про це 18 березня повідомляє сайт податкової служби.

Додаток можна завантажити на платформах Android та iOS. Основні можливості “Моя податкова”:

  • Інформація про реєстрацію та проживання: перевірка інформації про вашу адресу реєстрації та фактичне місце проживання.
  • Об’єкти оподаткування: отримання інформації про об’єкти, які підлягають оподаткуванню.
  • Інформація про доходи: надсилання запиту та отримання відомостей про суми виплачених доходів.
  • Податкові документи: подання Податкової декларації про майновий стан і доходи.
  • Інформація про зобов’язання та розрахунки з бюджетом: Отримання інформації про обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР).

Отримання деталей про стан розрахунків з бюджетом.

  • Зручність оплати податків: Сплата податків за допомогою платіжних систем, що забезпечують безпеку та зручність.
  • Пошук та перевірка інформації: швидкий пошук фіскального чека для перевірки платіжних операцій, пошук марки акцизного податку для перевірки легальності товарів.
  • Отримання інформації з реєстрів: платників ПДВ, страхувальників, платників єдиного податку.

Щодо відшкодування податку на додану вартість

У 2023 році приріст відшкодованих сум ПДВ склав 56% (132,4 млрд грн) порівняно з 2022 роком (84,6 млрд грн). Забезпечити приріст вдалося навіть за умови збільшення заявленої до бюджету суми відшкодування ПДВ на 11% (117,6 млрд грн) порівняно з 2022 роком (106,0 млрд грн). Також у 2023 році на 14,1 млрд грн збільшилася сума бюджетного відшкодування ПДВ, яку відпрацьовано за результатами камеральних перевірок: 65% (75 млрд грн) у 2023 році проти 61% (60,9 млрд грн) у 2022 році.

Одночасно, залишок сум ПДВ, який знаходився в роботі станом на 1 січня 2024 року, зменшився на 18,8 млрд грн (або на 53%) порівняно із залишком на 1 січня 2023 року. Зведена інформація щодо відшкодування ПДВ формується на 1 число кожного місяця наростаючим підсумком з початку звітного періоду та щомісячно публікується на вебпорталі ДПС.

Початок війни у 2014 році змусив медичних працівників шукати нові методи роботи з травмами, оскільки попередні 70 років мирного часу не підготували їх до таких викликів. Для досвідченого фізичного терапевта Єлізавети Копєйкіної ця проблема стала особливо актуальною, і вона присвятила свою магістерську роботу допомозі військовим. Дізнаймося більше про цю тему з її власного досвіду.

Наші контакти