Юридична інформація
Руденко Олена Сергіївна

Руденко Олена Сергіївна

Трохи про себе.

Спочатку була неймовірна жага до справедливості. Мені було 15 років.

Потім все стало на свої місця.

Вчитель хімії чомусь не оцінила моє бажання бути правознавцем. Проте, вчителі історії і правознавства мене підтримували, та намагались підбадьорювати, проводячи уроки історії цікаво та захопливо. Наприклад, я була прокурором Богдана Хмельницького, так і адвокатом Михайла Грушевського.

Звичайно, я завжди приймала участь в олімпіадах по правознавству. Цим постом я щиро дякую всім вчителям України і не лише.

Вчителі – ті, хто дає посил йти вперед. Дякую.

До речі, школу, яка в Бородянці, закінчила зі срібною медалькою, бо четвірку по хімії таки отримала.

Потім було так, якщо коротко:

2005-2010 роки навчання в Академії внутрішніх справ, з відзнакою

2010-2012 – отримання ступені магістра в Національній академії внутрішніх справ. До речі, тема магістерської роботи -«Наукова організація праці працівників ОВС в умовах дефіциту часу та інформації». Захистилась, отримала своє заслужене «5».

Початок 2013 року – початок для мене наукової діяльності. Тема дисертації «Адміністративні правопорушення в інформаційній сфері»

Починаючи з секретаря судових засідань у 2012 році, отримала довіру та стала помічником судді Апеляційного суду Київської області(кримінальна палата). Не бажаючи повідомляти розмір заробітної платні, який був мізерним, прийнято рішення рухатись далі і вперед.

Що відбувалось далі?

З 2013 року займалась юридичною практикою, а саме – суперечки зі страховими компаніями, боржниками страхових компаній.

Далі - керівник юридичної компанії і будь – які справи , а саме від розірвання шлюбу до банкрутства страхової компанії «лягли мені на плечі». Мені – 26 років. Це був 2015 рік.

01.09.2016 рік – відкрито адвокатське бюро «РУДЕНКО ТА ПАРТНЕРИ».

За час відкриття адвокатського бюро досягнуто не мало, а саме ознайомитись пропоную за посиланням, щоб не бути голослівною - відгуки.

Я намагалась порахувати кількість судових справ, де я приймала участь. Мені відверто стало важко, бо це неймовірна кількість, а приблизно – до тисячі справ. Охоплюється всією Україною, від Чернігова до Ужгорода, від Одеси до Києва, від Донецька і до міста Лева, не забуваючи Житомир, Вінницю, Харків, та, свого часу Крим.

Загальний стаж роботи – 15 років, виграних справ близько 98%.

Я ж можу тримати похибку в 0,0002?

Тому, сміливо заявляю, що правові суперечки з малими фінансовими організаціями, адміністративні порушення з безпеки дорожнього руху, суперечки з ДТП, страхові суперечки, сімейні суперечки з медіації, супровід бізнесу, участь у тендерах, державних закупівлях, супровід угод, договірна та претензійна робота, представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у судах усіх інстанцій, захист клієнта за притягнення ст. 130 КУпАП - мені посильні та результативні для Вас!

Сертифікати та нагороди