Нові послуги для фізосіб та бізнесу: NovaPay зможе відкривати рахунки та випускати платіжні картки

NovaPay став однією з перших українських фінтех-компаній, яка отримала ліцензію з таким широким переліком послуг.

Міжнародний фінансовий сервіс NovaPay, що входить до групи компаній Нової пошти, отримав розширену ліцензію Національного банку України, яка дозволить надавати нові послуги фізичним особам та бізнесу. Відповідне рішення регулятор ухвалив 28 квітня, повідомила пресслужба НП.

“NovaPay став однією з перших українських фінтех-компаній, яка отримала ліцензію з таким широким переліком послуг”, – йдеться в повідомленні.

Тепер NovaPay має можливість:

  • відкривати й обслуговувати рахунки приватних і корпоративних клієнтів,
  • випускати картки до рахунків фізичним особам,
  • здійснювати еквайринг, тобто безготівковий прийом платежів, для бізнесу,
  • забезпечувати перекази без відкриття рахунку,
  • кредитувати платіжні операції,
  • приймати гроші на рахунок і видавати їх тощо.

Йдеться про всі операції, передбачені Законом України про платіжні послуги, які дозволені в умовах воєнного стану.

“Відкриття рахунків та власна емісія карток зробить розрахунки для клієнтів та між ними швидшими та зручнішими. Насамперед це полегшення відчують споживачі Нової пошти, а в подальшому і ті, хто не пов’язаний із логістикою. Головне всі продукти і послуги будуть доступні як у відділеннях Нової пошти, так і в мобільному додатку, що з’явиться вже цього року”, – прокоментував СЕО NovaPay Андрій Кривошапко.

Зазначається, що у 2022 році NovaPay подав також документи на ліцензію EMI (electronic money institution) Центробанку Литви. Після її отримання компанія зможе надавати фінансові послуги у всіх країнах Європейського Союзу.

Раніше ми писали, що Нова пошта запустила сервіс “Легке повернення”. З його допомогою покупці можуть безкоштовно повернути продавцеві товар, який не підійшов, протягом 14 днів після отримання посилки.

Наші контакти