ПриватБанк заблокував картку через борг клієнта в іншому банку: що відповіли в ПБ

У ПриватБанку порадили клієнту гасити борги.

На сайті відгуків про роботу банків клієнтка ПриватБанку поскаржилась на те, що через борг перед іншим банком її картка в ПБ виявилась заблокованою. Представник фінустанови повідомив, що вона зможе користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості.

“Маю прострочену заборгованість по кредиту в іншому банку. У Приватбанку відкрита Універсальна Голд, з кредитним лімітом, який на даним момент вже погашений, і маю власні особисті кошти у сумі 2642 грн. Картку Приват обмежив, через інший банк, і я не можу скористатися своїми коштами.Запевняють через голосового помічника на гарячій лінії, що обмеження діє через борг у іншому банку.Чому так виходить? Яке діло Приват має до інших банків, і як зняти мені це обмеження?”, – написала Юлія Захор.

Представник ПриватБанку відповів наступне: “Банк заблокував можливість використовувати кредитні кошти через негативну історію в інших банках за даними від Бюро кредитних історій (БКІ). Детальну інформацію ви можете дізнатись на сайті БКІ. При цьому ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості. Після погашення заборгованості банк надішле повідомлення, коли зможе надати кредитний ліміт”.

Українське бюро кредитних історій займається збором, зберіганням, обробкою і наданням кредитних історій. Ми отримуємо інформацію про позичальників від банків, страхових компаній, лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів. Інформація передається на добровільній основі і лише за наявності письмової згоди позичальника”, – йдеться на сайті установи.

Державна реєстрація ТОВ “Українське бюро кредитних історій” датована 6 червня 2005 року. Компанія була створена ЗАТ КБ “ПриватБанк” спільно з іноземною компанією “БікОптіма Лімітед”. Статутний фонд – 5 млн.грн. База даних “Українського бюро кредитних історій” зареєстрована і внесена до Державного реєстру баз персональних даних з рег.№ 6204 Положення Українського бюро кредитних історій.

Наші контакти