Інтелектуальна власність

Що ми можемо вам запропонувати

Авторське право — це сукупність прав, які належать автору у зв'язку зі створенням і використанням твору літератури, науки, мистецтва тощо. Правова охорона поширюється на форму вираження твору і не поширюється на будь-які ідеї, теорії, принципи, методи, процедури, процеси, системи, способи, концепції, відкриття. Проведемо всебічний аналіз, підготуємо всі необхідні документи для подання заявки на авторське право до реєстрації в Україні, у випадку порушення ваших авторських прав – захистимо!

Об’єктами суміжних прав є: виконання літературних, драматичних, музичних, музично-драматичних, хореографічних, фольклорних та інших творів; фонограми, відеограми; передачі (програми) організацій мовлення. Як правило, юридичні проблеми використання суміжних прав «з'являються невідомо звідки», тож звертайтеся за своєчасною допомогою до адвоката. Це збереже ваші фінанси, час та нерви. Не доводьте до того, щоб ситуація стала складною та запущеною, ми працюємо для вас.

Юридично зафіксувати власну інтелектуальну власність є не менш важливим елементом бізнесу, аніж комфортний офіс чи яскрава вивіска. Чому? Торгова марка – це ваш захист від зазіхань конкурентів.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти