Земельне право

Що ми можемо вам запропонувати

Варто підкреслити, що земельний спір – це будь який спір, який стосується володіння, користування землею, встановлення меж земельної ділянки, розмежування тощо. Як правило, такі спори вирішуються в судовому порядку, де , звичайно, без знаючого юриста досить важко обійтись. Тому, пропонуємо полегшити вирішення земельного спору з допомоги наших досвідчених юристів.

Питання оформлення розпорядження та користування землею є надзвичайно важливим з огляду на необхідність дотримання усіх юридичних нюансів такої процедури. Разом з тим, нашим юристам під силу вирішення питання оформлення оренди землі будь-якої складності.

Дарування землі – питання не з простих. Чому? Оскільки, дарування землі має свої особливості, як , зокрема залежить від призначення земельної ділянки, її нормативної грошової оцінки, а також від того, хто і кому дарує. Відтак, даруючи земельну ділянку варто не нехтувати юридичними особливостями дарування землі

Як купити чи продати земельну ділянку – питання, яке завжди було і є популярним. Звичайно, бо земля є годувальницею. Тож, до Вашої уваги послуги практикуючого адвоката у сфері земельних правовідносин задля вирішення питання юридично належного оформлення купівлі – продажу землі.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти