Юридична допомога позичальникам, боржникам МФО

Що ми можемо вам запропонувати

Як правило, усі виконавчі написи по кредитам, зокрема МФО підлягають скасуванню, для цього ми готові забезпечити представництво ваших інтересів у суді для визнання напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, без вашої участі у судах

Суд – це завжди стрес, але не для наших адвокатів. Проблема з кредитом стала предметом судової справи. Ми будем раді допомогти вам!

Проценти і штрафи, штрафи і відсотки щодня. В результаті маємо з малесенької позики величезний кредит. Проте, для професіонала- адвоката обнулити несправедливі нарахування – легко. Тому, ми готові вам допомогти.

Захист – це право кожного. Тому, навіть якщо вам довелось пізнати неприємне знайомство з колекторами – це не привід для переживань, якщо поруч знаючий адвокат по роботі з колекторами.

Кредити – це сьогоднішні будні більшості населення. Проте, з допомоги адвоката, який знається у проблематиці кредитних питань, питання на кшталт кредиту простроченого чи проблемного перетворюється в дрібне непорозуміння, яке наші адвокати готові оперативно та якісно вирішити ваші питання, пов’язані з кредитами та боргами.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти