Військовий юрист

Що ми можемо вам запропонувати

Не дивно, що в період воєнного часу, зокрема під час виконання військового обов’язку є вірогідність втрати військових документів, зокрема таких як військовий квиток, посвідчення УБД тощо. Проте, втрачені документи підлягають відновленню та варто дотриматись процедури відновлення таких документів, тому наші юристи беззаперечно готові допомогти кожному захиснику у питання відновлення втрачених військових документів або наші захисники не напружували себе питанням паперових тагянин.

Військовий облік ведеться з метою забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, особовим складом у мирний час та в особливий період. Бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час є одним із завдань військового обліку. Відтак, у разі необхідності бронювання військовозобов’язаних, радо готові допомогти Вам.

Військкомати поводять себе іноді свавільно. І здавалось би, що через таку поведінку працівників військкомату, право призовника на відстрочку неможливо захистити. Але то не про нас.

За честь допомогти кожному захиснику, Герою, сім’ям наших захисників.

Служити сьогодні в ЗСУ – то бріліантова місія, але не кожному вона по душі, і це право. Право, яке ми готові захищати для вас.

Думка така: з під палки корисним не станеш. Тому, хто вміє воює, хто не вміє – має право не воювати. І на тому все. Закон є закон, тому адвокат користується ним , щоб задоволені були ви.

24.02.2022 – відлік непростого часу для всіх українців. Нам важливо , щоб кожен наш захисник був надійно захищений.

З 2014 року кожен військовий має право на певні соціальні гарантії , у тому числі отримувати кредити безпроцентно. Задача наша - кредит під 0%,0 штрафів, 0 пені для нашого клієнта.

Допомагаємо військовим не на словах.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти