Юридична допомога у податковій сфері

Ми надаємо професійні юридичні послуги у сфері податкового права, що включає в себе, зокрема, юридичний супровід та оптимізація оподаткування, як українських компаній, так і міжнародних корпорацій

Що ми можемо вам запропонувати

Своєчасно відстояти інтереси бізнесу під час податкової перевірки – це краще, аніж після захищати у суді. Досвідчений юрист при податковій перевірці – це запорука успіху бізнесу та економія часу і коштів на судові справи.

Податковий юрист - це інструмент для зниження податкового навантаження на Ваш бізнес, як через взаємодію з податковими органами, так і через судові інстанції. Вам потрібен податковий юрист? Значить, ми Вам допоможемо.

Розбіжності між органами податкової та підприємцями виникають, навіть тоді, коли підприємець чесно і беззаперечно виконує обов’язки по сплаті податків. Впевнено можна констатувати факт того, що з допомоги знаючого податкового юриста такі проблеми для підприємця вирішуються легко. Податкові непорозуміння ? Вам – до нас!

Відстояти інтереси підприємця, зберегти кошти бізнесу – завдання першочергове для податкового юриста. Це означає – списати зайві штрафи, санкції. Наш податковий юрист до Ваших послуг.

Стягнення з Державного бюджету України на користь платника податків заборгованості з відшкодування ПДВ є належним та ефективним способом судового захисту. Такого висновку дійшов Верховного суду України завдяки правильно побудованій лінії захисту адвокатом, яку готові ми опрацювати і для Вас.

Оплата податків, це, звичайно, важливо. Юридичний супровід під час податкової перевірки, підготовка заперечень на акт податкової. Розширення з додаткової інформації – ласкаво просимо до нас. Консультація – безкоштовно.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти