Захист прав споживачів

Що ми можемо вам запропонувати

Держава в особі Фонду гарантування вкладників зобов’язалась повернути кожній особі належні їй вклади. Це правило є беззаперечним. Проте, на практиці , на жаль, досить проблемним щодо реалізації. Зробимо можливо і неможливе, щоб ваші вклади вам було повернуто.

Пацієнти мають право: на доступність у галузі охорони здоров'я, на згоду на медичне втручання та навідмову від медичного втручання, на свободу вибору в галузі охорони здоров'я, на вільний вибір лікаря тощо. Проте, коли мова йде про збереження життя чи здоров’я, багато з нас забуває про ніби-то другорядні речі – користуватись правами в області медицини та під час лікування. Саме забезпечення кожного із гарантованих законом прав пацієнта є гарантією збереження життя і здоров’я.

Кожен із нас є споживачем товару чи послуги щоденно. Тому ми готові бути корисними адвокатами для вас щоденно, як в класичних сферах торгового та побутового обслуговування населення, так і в сферах, що набирають стрімкого розвитку - електронної комерції, торгівлі через телебачення та Інтернет.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти