Сімейне право

Ми готові забезпечити вам правовий захист та кваліфіковану юридичну допомогу у сфері сімейного права. Найкваліфікованіші юристи в Україні готові представляти ваші інтереси в суді, або сприяти вирішення ваших сімейних суперечок в досудовому порядку.

Сімейні адвокати стануть вам у нагоді не лише в моменти негараздів, але й допоможуть убезпечитись від неприємних ситуацій. Ми проконсультуємо вас під час оформлення спадщини чи допоможемо скласти шлюбний договір, забезпечимо супроводження процесу усиновлення.

Ваші інтереси представлятимуть юристи зі значним досвідом, які спеціалізуються у сфері сімейного права.

Що ми можемо вам запропонувати

Не завжди після розлучення можна забезпечити отримання аліментів на утримання дитини. Загалом, є два способи гарантування утримання аліментів: за вироком суду або згідно нотаріально посвідченого договору між батьками. Але це ще не гарантує отримання необхідної суми. Наші фахівці нададуть вам наступні послуги: супровід стягнення як встановленої суми аліментів, так і заборгованості; допоможуть у справедливому визначенні суми аліментів.

Навіщо може знадобитись шлюбний контракт? Звичайно, Сімейний кодекс захищає права кожного із подружжя, та шлюбний договір може допомогти вам у таких моментах як: розподіл часток у майні під час можливого розлучення, встановити статус майна на момент одруження, встановлення виплат та аліментів у випадку розлучення, розподіл витрат на лікування, подорожі чи відпочинок тощо. Наші юристи зажди готові допомогти вам скласти шлюбний контракт!

Батьківство і материнство – це відповідально. Тому, наявність певних обставин, при яких дитина позбавлена відчуття безпеки та опіки є підставою для припинення батьківських прав. Перелік підстав позбавлення батьківських та материнських прав визначено законом і процедура позбавлення батьківських прав передбачає саме судовий порядок, де в поміч для вас наші адвокати з питань сімейного права.

До речі розподіл майна можливий як у шлюбі, так і після 3-х років після розлучення. Пропорції розподілу майна можуть бути зафіксовано і в шлюбному контракті або здійснюватись у добровільному порядку. Але зазвичай все вирішується у суді. Кваліфікований сімейний адвокат допоможе у встановленні належного подружжю майна, визначенні його вартості, розміру вкладу чоловіка та жінки, представлятиме ваші інтереси в суді тощо.

Усиновлення (чи удочеріння) згідно законодавства України можливе лише за рішенням суду. Відповідно, кожен конкретний випадок усиновлення вирішується в індивідуальному порядку. Також існує цілий ряд заборон щодо усиновлення, що гарантують захист прав особи, що усиновлюється. Тож у більшості випадків тільки кваліфікований адвокат допоможе вам законно забезпечити батьківську любов для такої дитини.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти