Нерухомість та будівництво

Що ми можемо вам запропонувати

Майже кожен другий споживчий кредит, взятий в українському банку, забезпечений іпотекою, а майже кожен п'ятий кредит закінчується простроченням платежів, заборгованістю та судовим спором. Відтак, судові справи, пов’язані із іпотечними суперечками є доволі популярним явищем в судах усіх інстанцій. Гарантувати, що доля вбереже вас від іпотечних суперечок ми, звичайно, не можемо, а от надійний та професійний захист адвоката забезпечимо!

Юридично грамотно оформлений договір оренди будинку – це запорука та гарантія захисту ваших майнових прав. Тож, варто потурбуватись про юридичну підтримку на стадії укладення договору оренди будинку для того, щоб убезпечити себе від непотрібних проблем та зайвих непорозумінь.

Договір відноситься до найбільш вживаного способу юридично закріпити домовленість між сторонами. З різних причин, саме належності та юридично правильному оформленню договору оренди квартир, як орендодавець, так і орендар досить часто надають невиправдано малої значимості, а даремно. Якщо ж у вас є питання або необхідність у юридичній допомозі щодо оформлення договору оренди квартири – радо допоможемо вам.

До питання дарування потрібно віднестись серйозно, і укладати його варто лише тоді, коли ви готові розлучитися зі своєю власністю, не ставлячи новому власникові жодних умов. Тобто, питання дарування нерухомості - це досить серйозний крок, і про це потрібно знати і пам’ятати. Тому, варто заручитись юридичною підтримкою для вчинення процедури дарування задля правильного втілення вашого бажання та уникнення непорозумінь у майбутньому з ініціативи третіх осіб.

Виявити та усунути усі ризики вчинення правочину обміну нерухомості - основна задача при оформленні обміну нерухомості. Готовы забезпечити вам ретельну перевірку об’єктів нерухомості, що обмінюються та забезпечити професійний юридичний супровід обміну нерухомості.

Супровід професійного юриста в процесі отримання дозвільної документації на будівництво будь-якого будівельного або архітектурного проекту для споруд усіх типів та категорій складності. Ми забезпечуємо підготовку дозвільної документації, процесу затвердження проектних документів, спілкування із контролюючими органами.

Ми надаємо юридичний захист при укладанні угод куплі-продажу об'єктів нерухомості в Україні. Юридичний супровід угод із нерухомістю загалом включає в себе: перевірку документів права власності та технічної документації; участь у проведенні перемовин перед укладанням угоди; перевірку правильності внесення даних до державного реєстру тощо.

Забезпечуємо правовий захист прав та інтересів сторін угоди з нерухомістю на первинному ринку як до, так і після її укладання. Наші фахівці проведуть юридичну перевірку об'єкта та забудовника перед покупкою, повноту документів на будівництво, правову оцінку договору купівлі-продажу тощо.

Складання кожного окремого виду документа має свої правила та особливості. Для вас - сформулювати повне розуміння своїх прав та обов’язків по договору, а також юридичні наслідки їх здійснення, до укладання угоди виявити сумнівні або шахрайські наміри контрагента (тобто запобігти ймовірністі обману), адекватно оцінити ризики, пов’язані з укладенням договору.

Будівництво завжди супроводжується рядом ризиків та супутніх проблем. Якщо в процесі інвестиції в будівництво у вас виникають проблеми, пов'язані із укладанням, розірванням, або виконанням договору; оплати або виконання послуг; якістю будівництва або ремонтних робіт; зобов'язань в оговорений період гарантійної експлуатації тощо, - ми допоможемо вирішити всі ці та інші проблеми.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти