Послуги страхового адвоката

Допомога кваліфікованого юриста із багаторічним досвідом у сфері страхового права.

Що ми можемо вам запропонувати

Кого біда ще не спіткала, страховий адвокат допоможе у виборі страхової компнаії, вивчивши її фінансовий стан. Для того, щоб Ви не потрапили у пастку, страховий адвокат, проаналізувавши умови страхового договору, надасть Вам якісну правову консультацію щодо доцільності його підписання на запропонованих страховиком умовах, супроводить подання необхідних документів до страхової компанії, МТСБУ, задля економії вашого часу та коштів на судові тяганини.

Ви на собі відчули, що наявність страхового поліса не завжди гарантує Вам виплату завданої шкоди. Або ж стикнулись з такими питаннями: « яким чином взагалі Вам оцінилии завдану шкоду? Та й взагалі в повній в мірі відчули нас собі «реанімаційний стан» страхового ринку в Україні. Але ці питання є скоріше філософськими, а Вам потрібна реальна допомога сьогодні та зараз і в повному обсязі. І тут без страхового адвоката Вам не обійтись!

Запам’ятайте, будь ласка, ви маєте абсолютне і беззаперечне право на отримання відшкодування збитків, завданих внаслідок ДТП у повному обсязі. Таке право не залежить ні від обраної страхової компанії, ні від страхових лімітів. Ваше авто має виглядати не гірше, ніж до ДТП, а і краще.

Страхова компанія – це ціла зграя досвідчених знавців своєї справи, яких самотужки перемогти Вам буде вкрай тяжко! Тому час мине, а позитивного результату без допомоги страхового адвоката, скоріше за все, не досягнете. Щоб страхова компанія Вам дійсно відшкодувала завдані збитки, а не 10-у частину від завданої шкоди, Вам потрібен потужний та дієвий інтрумент – страховий адвокат, який точно знає, що потрібно робити та якому не «начхати» на Вашу проблему!

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти