Кримінальні справи

Що ми можемо вам запропонувати

Скажімо, що не даремно в сюжетах фільмів вам траплялось чути фразу на кшталт «зберігайте мовчання, бо сказане вами може бути використано проти вас». Так от, це не просто слова. Якщо коротко, то без адвоката в суд краще не ходити, щоб собі не нашкодити. Ми готові забезпечити вам належний захист в суді будь- якої інстанції завдяки нашому досвіду.

Вирок – це ще не «приговор». Тому, не варто ставити крапку. Варто - продовжити боротьбу, але все ж бажано із досвідченим адвокатом.

Існують типові порушення правоохоронців та прогалини у законах, які знає лиш досвідчений адвокат. Та, і , власне обшук без адвоката – досить ризикована дія. Наші адвокати 24/7 готові допомогти Вам.

Сьогодення диктує свої умови нашого життя. Війна змінила наше життя, змінила нас. Законодавці внесли зміни і до законів, та і злочини, які виписані кримінальним кодексом доповнились в переважній більшості «воєнним характером». Проте іспит на готовність до захисту у воєнних злочинах нашими адвокатами успішно складено, тому ми до Ваших послуг.

Зайве обіцяти не станемо, просто зробимо роботу якісно і на совість. Тому сконцентруємось на результаті - закрити кримінальне провадження, що стане нашою спільною перемогою

Потерпілий в кримінальному провадженні, це не просто про втрату якоїсь матеріальної вигоди. Потерпілий в кримінальному провадженні – це про боротьбу за права, за інтереси в режимі «максимум» для справжнього адвоката. Тож, маємо змогу відповідально заявити, що ми готові забезпечити «максимум результат», захищаючи інтереси особи – потерпілого в рамках кримінального провадження.

Досвідчений адвокат планує кожну деталь слідства, формує кожне сказане Вами слово. Завдяки прискіпливій роботі адвоката - «поламаємо» обвинувачення для Вас.

В певній категорії кримінальних справ є питання щодо відшкодування матеріальної або моральної шкоди. Поки винна особа буде притягнута до відповідальності, варто піклуватись і щодо матеріальної складової вирішення справи. З огляду на командний метод вирішення найскладніших питань,ми готові забезпечити і захист Ваших інтересів і, як потерпілого у кримінальній справі , і забезпечити матеріальне відшкодування.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти