Юридичні послуги для ОСББ

Юридична допомога для супроводу діяльності ОСББ від моменту підготовки необхідних документів для заснування до супроводження повсякденної діяльності об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Допомога кваліфікованого юриста для членів ОСББ, так і загалом для конкретної юридичної особи може виявитись незамінною, оскільки мешканці будинку не завжди володіють необхідними юридичними знаннями та, закономірно, потребують додаткових консультацій, аби зробити все юридично вірно.

Щоб уникнути проблем як під час створення ОСББ (на етапі підготовки Статуту, підготовки внутрішніх документів тощо), а також щоб забезпечити стабільну роботу організації – звертайтесь до наших фахівців-юристів.

Що ми можемо вам запропонувати

Діяльність ОСББ завжди супроводжується необхідністю правильного документообороту. Накази, протоколи правління, штатні розписи, оголошення, повідомлення - цей тягар не для вас, а для юристів, що знають усі підводні камені справ ОСББ

Правильно складений договір – то основа для успішної діяльності. Так завжди і у всіх, і у випадку з ОСББ. І ми готові вам допомогти.

Існування ОСББ вбирає в себе розуміння необхідності працювати із скаргами, обгрунтованими чи ні, або претензіями. Та наші адвокати готові вам допомогти у непотрібній для вас «тяганині з папірцями».

Завжди є неплатники житлово-комунальних послуг. Але, у випадку із ОСББ, варто говорити про заборгованість по внескам. На жаль, таких випадків багато і їх більше, і більше. Але ми готові запропонувати прискорений розгляд питань по боргам у прискореному режимі, і ми до ваших послуг.

ОСББ і суд, здається, що неминучі і взаємопов’язані. Так склалось. Проте, з огляду на досвід – має право сміливо заяви про готовність вам допомгти навіть у найскладніших судових процесах, пов’язаних із питаннями діяльності ОСББ.

Керування ОСББ, як правило, лягає на плечі Голови об’єднання, а це : договори, протоколи, юридично правильне спілкування із співвласниками, контрагентами, постачальниками послуг. І всі ці питання адвокати готові відповідально взяти на себе.Тож, будемо раді вам допомогти.

Статут – основний документ у діяльності ОСББ, його складення є однозначно одним із найважливіших завдань при створенні ОСББ, а наші адвокати і юристи готові запропонувати вам найбільш доречну та оптимальну версію статуту ОСББ.

ОСББ, як форма управління будинком є найбільш оптимальною, коли співвласники зацікавлені, щоб їх будиночком був найкращим. Складення документів правильно, правильне донесення інформації до співвласників, комплекс дій, які необхідні для створення ОСББ – те, що наші адвокати готові зробити для вас якісно, оперативно, відповідально.

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти