Спадкове право
Що ми можемо вам запропонувати
Як правило, поділ cпадщини здійснюється спадкоємцями відповідно до часток у спадковій масі, що належать їм згідно із законом чи заповітом. Тобто, при поділі спадкоємець отримує майно, рівне за вартістю його спадковій частці. На жаль, з приводу розподілу спадщини виникають конфлікти між спадкоємцями. Проте, на нашу думку, таке питання легко вирішити за «круглим столом» і без судових тяганин, що і ми Вам пропонуємо.
Є обставини, коли ми втрачаючи дорогу для нас людину не встигаємо за законодавчими термінами, зокрема строками для вчинення дій задля вирішення майнових питань по факту смерті людини. Поновлення строку вступу у спадщину є прерогативою суду та завданням адвоката допомогти Вам вирішити питання поновлення строку вступу у спадщину.
В них стикаються як майновий інтерес на об’єкти спадщини, так й етичний інтерес з боку родичів спадкодавця. У процесі спадкування виникають спори між спадкоємцями, спадкоємцями і нотаріусом тощо. Спадкові справи – тривалі та складні категорії справ, які потребують професійних навичок та знань юристів та адвокатів у галузі спадкового права. Саме за допомоги знань і досвіду наших адвокатів у категорії спадкових судових спорів ми готові Ва надати гідну допомогу.
В Україні встановлено приоритет заповіту. Спадкодавець вправі заповісти дім, квартиру або інше майно будь-якій особі, незалежно від родинних зв’язків. Часто близькі родичі, залишаються ні з чим, і причиною цьому непоодиноко буває шахрайство та фальсифікація документів. Визнати заповіт недійсним можливо лише через суд, і в цьому питанні з огляду на наш успішний досвід ми готові Вам допомогти.
Існує встановлений порядок прийняття спадщини. Він вимагає дотримання певних процедур та строків. Також під час вступу у спадщину можуть виникнути ряд нюансів, які можуть призвести до порушення даної процедури. Наші юристи допоможуть вам у цьому питанні, починаючи від надання консультацій, підготовки необхідних документів, подання позовів до суду та ведення спадкових справ у суді.