Трудове право

Останнім часом питання дотримання законодавства про працю набули особливої актуальності через збільшення відповідальності роботодавця за такі порушення.

Трудове законодавство України є найбільш застарілим та неадаптованим до сучасних бізнес-реалій, адже основні нормативні акти, що регулюють трудові відносини в Україні, є радянський Кодекс законів про працю 1971 року та ратифіковані Конвенції МОП ще з 1921 року.
Крім того, наявне нормативне врегулювання трудових відносин містить суттєвий дисбаланс між правами/обов’язками роботодавців та працівників на користь останніх.

Тож сучасні трудові відносини між керівництвом бізнес-структури та найманими працівниками досить часто не мають актуального правового регулювання, що на практиці призводить до різного трактування норм та поведінки самими учасниками. Така неврегульованість, а тим більше незнання діючих трудових норм може викликати на практиці не тільки внутрішні трудові конфлікти, а ще й проблеми з контролюючими органами, зокрема, з органами Держпраці України та Державної податкової служби. Неприємним моментом є тут також той факт, що інспектора Держпраці мають право передавати правоохоронним, в тому числі податкових, органам інформацію про виявлені порушення, що крім відповідальності за порушення трудового законодавства може спричинити податкові донарахування та штрафи.
І тільки від якісної роботи адвоката з трудового права може залежати сприятливий для клієнта результат справи.

Що ми можемо вам запропонувати

Замовити послугу
Вас може зацікавити
Наші контакти